Szybki przegląd lipca

Lipiec nie był dla mnie dobrym miesiącem. Pogoda nie zachwycała, a mnie złapała ogromna niemoc i brak skupienia. Przez to nie zrobiłam w lipcu tego, co sobie założyłam, odkładając wszystko na to przysłowiowe jutro. Taki stan rzeczy próbowałam sobie poprawić zakupami. Między innymi w końcu kupiłam sobie zestaw do manicure hybrydowego, który już mi się śnił po nocach. Aktualnie mam na sobie moje drugie pazurki i już wiem, że hybrydy uwielbiam. Za jakiś czas napiszę Wam o tym więcej. Udało nam się też odwiedzić Ogród Botaniczny, który planowaliśmy już od dłuższego czasu i świętowaliśmy z mężem czwartą rocznicę ślubu.
Przeważnie jednak dni upływały nam bardzo spokojnie, a nawet leniwie. Najgorsze jest to, że jak już raz sobie pozwolisz na odrobinę lenistwa bardzo ciężko jest zebrać się w sobie i wrócić do dawnego trybu. 
Mam nadzieję, że sierpień będzie dla nas bardziej łaskawy. Zarówno pod kątem pogody, jak i zdrowia (zaczęłam ten miesiąc zapaleniem ucha) oraz większej motywacji. Czekają nas urodziny męża, moje imieniny i dokończenie kompletowania przedszkolnej wyprawki.
Tymczasem zapraszam Was na przegląd lipca w zdjęciach:


Zapraszam Was też do śledzenia nas na bieżąco na naszym Instagramie.

ETYKIETY: , ,

Zobacz też:

0 komentarze

Zajrzyj do Life and Chill